Astrolog Petr Prokopec

cs

Andělé

Obraťte se na anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci. Představa duchovních bytostí, které jsou prostředníky mezi bohy a smrtelníky, je součástí všech známých věroučných systémů. V učení velkých náboženství je tato tradice také zachována. Anděl strážný provází každou lidskou bytost jejím životem. Je důležité si to uvědomit a navázat duchovní komunikaci myšlenkou, prosbou nebo intuitivně.

 

ANDĚLÉ V TRADICI

Andělé-1Role božstev pohanských panteonů jsou porovnatelné s obecným konceptem andělů. Představa andělů strážných, kteří doprovázejí jedince na jejich cestách životem, patří k nejstarším andělským konceptům a existuje ve všech tradičních kulturách. Andělé mají kořeny v dávnověku, sahají až do babylonských, asyrských a chaldejských tradic. Andělé jsou pojati jako okřídlené bytosti spojující nebe a zemi.

Znovu oživený zájem o anděly poskytuje nový pohled – jako na čisté duchovní bytosti, které se mohou projevit v jakékoliv podobě. Byly stvořeny božským zdrojem a ne církevními hodnostáři. Mohou být žádány o pomoc ve všech oblastech našeho života a zastupují nás před Stvořitelem.

Z učené perspektivy je studium andělů (angelologie) složitá záležitost. Na jedné straně je zajímavé jak se poznatky mystiků a teologů mnoha staletí shodují. Dají se najít a objevit učené práce zkoumající tuto problematiku do všech možných detailů, ale my lidé potřebujeme znát pouze základní principy týkající se andělské hierarchie a působení hlavních představitelů.


PERSPEKTIVY

Podle mého oblíbeného C. G. Junga jsou andělé mocné psychologické archetypy, které získaly tvar tím, že lidstvo v ně po tisíce let věřilo. Je to ale nakonec srdce jedince, nikoliv jeho rozum, co navazuje s anděly kontakt. Často je kladena otázka: Pokud nám andělé mají pomáhat, proč je o to musíme požádat? Je to proto, že andělé se nesmějí vměšovat do naší svobodné vůle.


EXISTENCE ANDĚLŮ

Nekonečně tajuplný život, který je nám dán, představuje dlouhou a někdy velice obtížnou cestu. Pokud zastáváme názor, že vesmír není nebezpečný a životní prožitky jsou výhradně pozitivní, pak se nemůžeme splést. Andělé jsou tady, aby nám pomohli. Jediné, co musíme udělat, je požádat je o pomoc. To pochopitelně vyžaduje, abychom v ně věřili. Je zapotřebí přiznat si jejich existenci.


ANDĚLSKÉ CHÓRY

Koncept hierarchie různých řádů – chórů andělů je běžný ve všech tradicích angelologie. Ohledně názvů a počtu chórů je celá řada verzí. V hlavním proudu západní kultury je systém devíti chórů sdružených do tří triád.

 

První triáda

SERAFÍNI
CHERUBÍNI
TRŮNOVÉ

Druhá triáda

PANSTVA
CTNOSTI
MOCNOSTI

Třetí triáda

KNÍŽECTVA
ARCHANDĚLÉ
ANDĚLÉ


Již od pradávna andělé pomáhali lidem, pokud o pomoc požádali. V rodině dostávalo dítě po narození obrázek s Andílkem, který visel nad jejich postýlkou. Už malé děti se učily známou andělskou modlitbičku: “Andělíčku můj strážníčku opatruj mi mou dušičku, opatruj ji ve dne v noci od škody i od zlé moci. Duši v těle opatruj, andělíčku, strážce můj“.

Každá chalupa mívala na ochranu sošku Anděla pro ochranu před nebezpečím. I v dnešní době potřebujeme andělskou ochranu každý z nás, kdo v ně věří.

Naši sklenění andělé jsou jedineční nejenom ručním zpracováním. Přinášejí andělské poselství pro každého, kdo je mu otevřený. Chrání před nemocí, posilují psychickou a fyzickou sílu i odolnost, přinášejí poselství lásky do všech oblastí života. Pokud jim otevřeme srdce a třeba jenom v duchu je požádáme o pomoc, přichází úleva většinou rychle. Někdy stačí jenom pohled na skleněného Anděla s nádhernými křídly, aby se nám ulevilo.

Výroba andělů probíhá za příznivých aspektů, pří vypalování (spékání) v peci je při teplotě 750°stupňů sklo zbaveno negativních energií, které se tam mohou dostat například při dopravě.

Koupit našeho Andílka je možné osobně v Českých Budějovicích, kde je možné si vybrat i barevné kombinace lépe než v e-shopu.


Cena : 2080,- Kč osobní odběr
Cena : 2180,- Kč e-shop + poštovné a balné
Cena je včetně DPH.

 

Poznámka: tabulové sklo je vyráběno také ručně v několika manufakturách na světě. Výška anděla 25 cm, šířka 20 cm. Máme dvě varianty: buď lze pověsit na zeď anebo klasicky s podložkou na svíčku.

Kontakt: Petr Prokopec, tel.: 723 101 772, e-mail: otevrenysvet@seznam.cz

FOTOGALERIE
Máte zájem o horoskop na CD? Napište nám Vaše telefonní číslo a mi Vám zpět zavoláme a vše domluvíme.
Opiště bezpečnostní kód

Astrolog Petr Prokopec

Provozovatel:
Petr Prokopec
Adresa:
Žižkova tř. 309/12
Mobil:
+420723101772
E-mail:
otevrenysvet@seznam.cz
WWW:
https://www.astrologpetr.cz